Naše společnost se specializuje na podlahářské práce, renovace dřevěných podlah, instalace korkových podlah, montáže masívních dřevěných podlah, pokládky lepených i plovoucích podlah, pokládání parket, linolea,koberců,obkládáním schodů,vyrovnáváním podlah, montáž dveří a obložkových zárubní.

Obraťte se na nás, rádi Vám poradíme při výběru vhodných materiálů a typu podlahy či podlahové krytiny – naši podlaháři mají mnohaleté zkušenosti s širokým sortimentem podlah a podlahových krytin nabízených různými výrobci a dodavateli. Podlahářství není zainteresováno žádným výrobcem a dodavatelem podlah k preferování žádné konkrétní značky a naše doporučení vycházejí vždy z osobní zkušenosti podlahářů a našich zákazníků.

Není už Vaše podlaha co bývala? Přemýšlíte, jestli ji zakryjete kvalitním kobercem, necháte ji odborně zrenovovat anebo ji rovnou chcete vyměnit za novou? V klidu se rozhodněte, ani jedno z uvedených řešení není špatnou volbou. Ať už dospějete k jakémukoli rozhodnutí, tímto Vaše starost nekončí. Koberce nebo podlahy je potřeba nejen vybrat, ale také dovézt a kvalitně položit. Zde už ale rádi převezmeme Vaše starosti na sebe. Podlahám a kobercům rozumíme a výsledek práce našich podlahářů Vám nebude dělat ostudu.

PRACUJEME S PRODUKTY TĚCHTO PŘEDNÍCH VÝROBCŮ

#clients-5b6037da66f8d { margin-bottom:20px; } #clients-5b6037da66f8d .client-logo { border-color:transparent;; border-width: 1px; border-style: solid; margin:15px; } #clients-5b6037da66f8d .client-logo:hover { }
NAPIŠTE NÁM!

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat!

Not readable? Change text. captcha txt

NAPIŠTE DOTAZ A ZMÁČKNĚTE ENTER